Tengeri szállítmányozási ügyintéző

Szerző:

Főbb feladatok: – tengeri szállítások szervezése, koordinálása, teljeskörű lebonyolítása, – kapcsolattartás szóban és írásban alvállalkozókkal és megbízókkal, – szállításokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, – ajánlatadás, számlázás, – társosztályok munkájának hatékony támogatása, Elvárások: – középfokú végzettség – tengeri szállítási területen szerzett munkatapasztalat – stabil angol nyelvtudás – MS Office © (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete […]

Bővebben

Targoncavezető operátor

Szerző:

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál elhelyezkedni, ami már több, mint 355 éve kezdte pályafutását, akkor ezt az állást neked találtuk ki. A Saint- Gobain Hungary Kft. halmajugrai telephelyére keresünk Targoncavezető operátort  Amit kínálunk számodra: –      jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonsága, –      versenyképes jövedelem-csomag, –     […]

Bővebben