A TRANS-SPED Csoport

A debreceni székhelyű, tisztán magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Csoport komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről. Bővülő csapatunkba

Visszáru ügyintéző

munkatársat keresünk NAGYTARCSAI irodánkba.

AMI RÁD VÁR:

– A visszaérkező áruk adminisztrálása SAP rendszerben

– A reklamáció jogosságának kivizsgálása, teljes körű ügyintézése, jegyzőkönyvezése

– A termékek állapotának ellenőrzése és dokumentálása

– Kapcsolattartás a partnerrel és a szervizzel

– Az ügyfélnél és a partnernél felmerült hibák és problémák kezelése

AMIT MI KERESÜNK:

– Legalább középfokú végzettség

– Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– Középfokú angol nyelvtudás

– Felhasználó szintű MS Office ismeret

– Határozott fellépés, proaktív személyiség

– Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

– Kiváló kommunikációs készség és csapatjátékos hozzáállás

AMI ELŐNYT JELENTHET:

– Szállítmányozási/logisztikai/pénzügyi/gazdasági iparági ismeretek

– SAP ismeret

– Panaszkezelésben szerzett tapasztalat

AMI NÁLUNK VÁR TÉGED:

– Lendületes csapat, jó hangulat

– Megbízható, stabil vállalati háttér

– Változatos feladatkör

– Izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.