Vámügyintéző munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval
  • Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése)
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Vámügyintézői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete);
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Kompakt-Zoll vámprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • összetett felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • bejárási támogatás
  • cafetéria juttatás
  • munkába járási támogatás 30 Ft.-/km vagy bérlet térítés a törvényben előírt mértékig

Céginformáció

A GSP Global Szerviz Partner Kft. 15 éve létezik Magyarországon. Egy biztos hátterű stabil lábakon álló izraeli tulajdonban lévő cég, mely professzionális és innovatív end-end ellátási lánc megoldásokat kínál az expressz szállítás, a logisztikai szolgáltatások, a raktározás, a gyártott és fogyasztási cikkek szállítása és forgalmazása területén.

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.