Csatlakozz a GSP Global Szerviz Partner Kft. csapatához, amely közel 20 éve stabilan működik Magyarországon, több mint 11.000 m² raktárterülettel! Vállalatunk egy megbízható, izraeli tulajdonban lévő logisztikai szolgáltató, amely professzionális és innovatív end-to-end ellátási lánc megoldásokat kínál.

Jelenleg vecsési telephelyünkre keresünk új munkatársat Senior Logistics Coordinator pozícióba.

Ha szenvedélyesen dolgozol a logisztika területén, és készen állsz egy dinamikus, családias csapat vezetésére, akkor téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az operatív vevői kapcsolattartók – logisztikai koordinátorok, adminisztrátorok – munkájának beosztása, segítése, támogatása, ellenőrzése
  • Logisztikai koordinátorok, adminisztrátorok betanítása, fejlesztése, különös tekintettel a folyamatokra, önellenőrzésre, hatékonyság-növelésre vonatkozóan
  • Raktárral történő szoros együttműködés támogatása
  • Olyan inspiráló légkör kialakítása, amely növeli a csapat elkötelezettségét és elősegíti az önfejlesztést, egymástól, illetve a vezetőktől való tanulást
  • Kapcsolattartás a megbízókkal: teljesítmény-management, reklamációk vizsgálata és ismétlődés megelőzése
  • Megbízói szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • Szolgáltatási számlák mellékleteinek elkészítése
  • Fejlesztési projektek vezetése
  • Jelentés közvetlenül az Operatív Vezetőnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági- vagy mérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Pontos, dinamikus munkavégzés, stressztűrés
  • Terhelhetőség, talpraesettség, önállóság, rugalmasság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)

Előny:

  • Tapasztalat informatikai rendszerek bevezetésében
  • Egyéb Microsoft szoftverekben gyakorlat (Power BI, Access, stb.)
  • Veszélyes áruk kezelésében szerzett tapasztalat
  • Vám témában jártasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy közel 20 éves, válságálló vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Laptop és mobiltelefon
  • Változatos feladatok egy barátságos, lendületes és fiatalos csapatban

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Stabil ügyfélportfóliónknak és bevételeinknek köszönhetően folyamatos növekedést tudunk produkálni, még a recessziós időszakokban is
  • Családias légkör
  • Rugalmas munkaidő, részleges Home Office lehetőséggel[PV6]
  • Pörgős, színes munkakör, szakmailag jól lehet fejlődni

Ha úgy érzed, hogy készen állsz egy izgalmas és kihívásokkal teli munkára, jelentkezz hozzánk! Csatlakozz a GSP Global Szerviz Partner Kft. csapatához és légy részese egy sikeres és dinamikus vállalatnak!

Várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!