Partnerünk, hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő, elsősorban időkritikus közúti szállítmányozási és fuvarozási szolgáltatásokat nyújtó vállalata keres bővülő csapatába 1 fő nemzetközi és belföldi szállítmányozó munkatársat, vecsési munkavégzéssel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljes munkaidős foglalkoztatás fiatalos vállalatnál, támogató kollégákkal
  • teljesítmény alapú bónusz
  • bejárási támogatás
  • intézményesített hibrid munkavégzési lehetőség
  • szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség

Főbb feladatok:

  • nemzetközi és belföldi közúti szállítások szervezése rész- és komplett rakományos forgalomban,
  • fuvarfeladatok alvállalkozók részére történő értékesítése,
  • szállítmányozási folyamat teljes körű koordinációja,
  • rendszeres és aktív kapcsolattartás megbízókkal és alvállalkozókkal egyaránt,
  • munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása,
  • társosztályok munkájának hatékony támogatása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség és 2 éves, nemzetközi szállítmányozói területen szerzett tapasztalat, fuvarozói vagy szállítmányozói (szolgáltatói) oldalon
  • napi használatban lévő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt