Logisztikai koordinátor munkatársat keresünk!

Feladatok

  • A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok okmányainak ellenőrzése, rendszerben történő rögzítése
  • Nemzetközi és belföldi fuvarozással kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok
  • Vevői megrendelések kezelése és nyomon követése, riportálása
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és szállítmányozókkal
  • Társosztályokkal való együttműködés (pénzügy, vám, raktár)

Elvárások

  • Minimum 3-5  éves logisztikai vagy raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Raktárkezelő programok kezelésében szerzett jártasság
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret közép szinten (kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, MS Access)
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, dinamikus, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Vámmal kapcsolatos jártasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy több mint 15 éves vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Változatos feladatok egy barátságos, lendületes és fiatalos csapatban

A GSP Global Szerviz Partner Kft. 15 éve létezik Magyarországon. Egy biztos hátterű stabil lábakon álló izraeli tulajdonban lévő cég, mely professzionális és innovatív end-end ellátási lánc megoldásokat kínál az expressz szállítás, a logisztikai szolgáltatások, a raktározás, a gyártott és fogyasztási cikkek szállítása és forgalmazása területén.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!