Csatlakozz a GSP Global Szerviz Partner Kft. csapatához, amely közel 20 éve stabilan működik Magyarországon, több mint 11.000 m² raktárterülettel! Vállalatunk egy megbízható, izraeli tulajdonban lévő logisztikai szolgáltató, amely professzionális és innovatív end-to-end ellátási lánc megoldásokat kínál, és ezen túlmenően klasszikus szállítmányozói szolgáltatásokat nyújt Partnereinek.

Jelenleg a vecsési telephelyünkön üzemelő Inverter Felújító Laborba keresünk új munkatársat Komissiós-kicsomagoló munkakörbe.

Ha szenvedélyesen dolgozol a logisztika területén, és készen állsz egy dinamikus, családias csapat vezetésére, akkor téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Inverterek kicsomagolása a dobozból
  • Kicsomagolással keletkezett hulladékok szelektív gyűjtése és tömörítése
  • Kicsomagolt inverter megtisztítása, a hűtőborda felcsiszolása (csiszológéppel)
  • Alkatrészek összegyűjtése lista alapján az Inverter Felújító Laborhoz tartozó tárhelyekről
  • Ezeket az alkatrészeket be kell vinni a Laborba, átcsomagolni ESD-védett csomagoló-anyagba és bekészíteni az Operátorok polcaira

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó fizikai erőnlét
  • Jó számolási képesség
  • Pontos, szabálykövető munkavégzés
  • Igényesség a rendre

Előny:

  • Targonca vezetői engedély
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Access)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy közel 20 éves, válságálló vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Barátságos, lendületes és fiatalos csapat

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

Stabil ügyfélportfóliónknak és bevételeinknek köszönhetően folyamatos növekedést tudunk produkálni, még a recessziós időszakokban is családias légkörben.

Ha úgy érzed, hogy készen állsz egy izgalmas és kihívásokkal teli munkára, jelentkezz hozzánk! Csatlakozz a GSP Global Szerviz Partner Kft. csapatához és légy részese egy sikeres és dinamikus vállalatnak!

Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!