A TRANS-SPED Csoport VÁMÜGYINTÉZŐ munkatársat keres nagytarcsai telephelyére.

Milyen feladatok várnak rád?

  • napi vámügyintézői feladatok ellátása
  • vámhatósággal történő együttműködés és kapcsolattartás
  • vámokmányok szakszerű kiállítása, vámhatáridős intézkedések figyelemmel kísérése, betartása
  • vámkezelési nyilvántartások vezetése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel releváns vámügyintézői végzettséggel
  • 2-5 éves szakmai tapasztalatod van
  • van B kategóriás jogosítványod
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készséged van
  • alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Ami előnyt jelenthet:

  • saját autó (utazási támogatással) a bejáráshoz
  • gyűjtőfuvarok vámkezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkavégzés helye:

  • Nagytarcsa, Daniella utca