A TRANS-SPED Csoport

A debreceni székhelyű, magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Csoport komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről. Bővülő csapatunkba

VÁMÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk NAGYTARCSAI telephelyünkre.

AMI RÁD VÁR:

 – Napi vámügyintézői feladatok ellátása

 – Vámhatósággal történő együttműködés és kapcsolattartás

 – Vámokmányok szakszerű kiállítása, vámhatáridős intézkedések figyelemmel kísérése, betartása

 – Vámkezelési nyilvántartások vezetése

AMIT MI KERESÜNK:

 – Vámügyintézői végzettség

 – 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat

 – B kategóriás jogosítvány

 – Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készség

 – Alapfokú angol nyelvtudás

AMI ELŐNYT JELENTHET:

 – Saját autó (utazási támogatással) a bejáráshoz

 – Gyűjtőfuvarok vámkezelésében szerzett tapasztalat

AMI NÁLUNK VÁR TÉGED:

 – Lendületes csapat, jó hangulat

 – Megbízható, stabil vállalati háttér

 – Változatos feladatkör

 – Izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa