Ügyfélszolgálati specialista (szlovák  nyelven)

Partnerünk, egy magyar tulajdonú start-up cég, amely online platformot biztosít álláskereső tehetségek és álláskínáló cégek részére, hogy preferenciáik alapján hatékonyan megtalálják egymást a logisztika és ellátási lánc területén. A cég expanziós stratégiája részeként Szlovákiában terjeszkedik, amihez munkatárs jelentkezését várja.

Jelentkezz, ha szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:

– Kapcsolattartás és együttműködés, logisztikai cégekkel, azok személyzetis osztályával

– Telefonos és e-mailes kapcsolattartás partnerekkel

– Hirdetési megrendelések rögzítése, visszaigazolása, kapcsolódó dokumentumok kezelése

– Teljesítések nyomon követése, partnerek folyamatos tájékoztatása a nyitott rendelések státuszával kapcsolatban

– Megállapodások és egyéb dokumentumok kezelése, archiválása

– Heti rendszeres, a vezető által előírt megbeszéléseken való aktív részvétel

– Bemutatókon, partnertalálkozókon való aktív részvétel

– A vezető által meghatározott KPI-oknak és ügyfélszolgálati értékeknek megfelelő munkavégzés

Ezt a pozíciót rád vár, ha:

– Szeretnéd használni magabiztos szlovák nyelvtudásod és talán angol nyelvtudással is rendelkezel

– Legalább középfokú végzettséged van

– Van legalább 1 év tapasztalatod ügyfélkezelésben

– Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)

– Rugalmas vagy, pörgős és jó a problémamegoldó készséged

– Erős kommunikációs készséggel és jó konfliktuskezelési képességgel rendelkezel

Előnyt jelent:

– Ismersz vállalatirányítási rendszert (pl. SAP, IFS) felhasználási szinten

Amit mi tudunk nyújtani:

 – Home office lehetőség

– Jó csapatban való aktív részvétel

– Szuper munkahelyi légkör, egy dinamikusan fejlődő csapat

– Fejlődési lehetőség (Tréning, képzések)

– Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés

– Családias légkör

Állás, munka területe(i):

– Kereskedelmi munkatárs

 – Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat

– Telefonos ügyfélszolgálat