A QLM iparágában az egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Javaslatainkat és kifejlesztett megoldásainkat ügyfeleink igényeire szabjuk, és együttműködéseink során teljes körűen támogatjuk a tervezéstől a kivitelezésen, automatizáláson és rendszerintegráción át az üzemeltetésig. Gyakorlatias raktármérnökeinknek, logisztikai szakértőinknek és raktár-informatikai tervezőinknek köszönhetően partnereink biztosak lehetnek benne, hogy olyan átgondolt működést dolgozunk ki számukra, ami költséghatékony, és hosszú távon masszív versenyelőnyt eredményez. A QLM számos raktárlogisztikai eszközgyártó világmárka hivatalos magyarországi képviseletét látja el. Ilyen például az elektromos raktári targoncákban világelső CROWN, az állványrendszereiről méltán elismert STOW, vagy a dokkolás- és biztonságtechnika területén vezető márka, a RITE-HITE.

Bővülő fiatal csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Logisztikai mérnök

A munkakörhöz tartozó feladatok:

– Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal

– Az értékesítők munkájának műszaki támogatása: az általuk megfogalmazott vevői igények megismerése, elemzése, értékesítők szakmai háttértámogatása.

– Értékesítési ajánlatok, tenderek készítése az értékesítőkkel együttműködve

– Kiadott ajánlatok, megrendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, együttműködés a társosztályokkal a projektek menedzselésében.

– Hatékony együttműködés az üzletág értékesítő csapatával

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

– Felsőfokú műszaki végzettség

– Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

– 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat

– AutoCAD, MS Office (Word és Excel), magas szintű ismerete

– Üzleti- és projektszemlélet

– Logisztikai, raktártechnikai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

– Versenyképes alapbér

– Bejárási költségtérítés, cafeteria

– Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

– Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat

– Rendszeres szakmai továbbképzések

– Mobiltelefon

Jelentkezés módja: “jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

címkék , , ,