A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

Toborzó

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk
  • Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan
  •  Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked
  •  Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd
  •  Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik
  •  Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Feladataid lesznek:

  • Kék galléros jelöltek felkutatása álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján,
  • Kiválasztási folyamatot adminisztrálni szükséges, így ez is rád vár
  • Álláshirdetéseink szövegének megfogalmazásában is számítunk a kreativitásodra
  • A toborzási hatékonyság növelése érdekében legyél konstruktív
  • Keress új lehetőségeket a toborzási csatornák, felületek felkutatásában
  • Feladataid közé tartozik majd az önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Esetenként utazhatsz a különböző telephelyeinkre, ahol a toborzási folyamat teljes körű helyszíni lebonyolításában vehetsz részt
  • A HR területét érintő projektekben és rendezvényein aktívan vehetsz részt.

Mit várunk el Tőled:

  • Magasan fejlett kommunikációs készség fűszerezve saleses adottságokkal
  • Légy motivált, proaktív személyiség
  • Törekedj, a problémák megoldására
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal
  • Ne legyen probléma, ha néha utazni kell, főleg, ha ehhez céges autót biztosítunk
  • Nem gond, ha pályakezdő vagy csapatunk mindenre megtanít

Előnnyel indulsz nálunk, ha van:

  • Ha felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Magabiztos használod az online toborzási csatornákat
  • Van tapasztalatod kékgalléros (jellemzően gépjárművezető) munkakörökbe való toborzásban

Munkavégzés helye: Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva.