A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

Toborzó

Amire Tőlünk számíthatsz:

 – Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk

– Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan

 – Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked

 – Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd

 – Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik

 – Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Feladataid lesznek:

 – Kék galléros jelöltek felkutatása álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján,

– Kiválasztási folyamatot adminisztrálni szükséges, így ez is rád vár

– Álláshirdetéseink szövegének megfogalmazásában is számítunk a kreativitásodra

– A toborzási hatékonyság növelése érdekében legyél konstruktív

– Keress új lehetőségeket a toborzási csatornák, felületek felkutatásában

– Feladataid közé tartozik majd az önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, lebonyolítása

– Esetenként utazhatsz a különböző telephelyeinkre, ahol a toborzási folyamat teljes körű helyszíni lebonyolításában vehetsz részt

– A HR területét érintő projektekben és rendezvényein aktívan vehetsz részt.

Mit várunk el Tőled:

– Magasan fejlett kommunikációs készség fűszerezve saleses adottságokkal

– Légy motivált, proaktív személyiség

– Törekedj, a problémák megoldására

– Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal

– Ne legyen probléma, ha néha utazni kell, főleg, ha ehhez céges autót biztosítunk

– Nem gond, ha pályakezdő vagy csapatunk mindenre megtanít

Előnnyel indulsz nálunk, ha van:

– Ha felsőfokú szakirányú végzettséged van

– Magabiztos használod az online toborzási csatornákat

– Van tapasztalatod kékgalléros (jellemzően gépjárművezető) munkakörökbe való toborzásban

Munkavégzés helye: Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva.