A pozíciót betöltötték.

Milyen feladatok várnak rád?

  • beérkező számlák iktatása, továbbítása
  • bejövő és kimenő posta kezelése
  • szerződések kezelése, nyilvántartása, digitalizálása
  • egyéb adminisztratív feladatok (nyilvántartások, excel táblák készítése, word dokumentumok előállítása)
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a vezetőség tagjaival
  • protokoll feladatok elvégzése (vendégek fogadása, tárgyalók felkészítése a fontos meetingekre)
  • irattári feladatok

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum 2 év irodai környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • középfokú az angol nyelvtudásod
  • Office365 programokat  felhasználói szinten használod
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés jellemez

Előny, ha:

  • titkársági vagy irodavezetői tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Vámraktár utca 3.