Partnerünk, egy több mint 25

éves szakmai múltra visszatekintő, a Taewoong Logistics Co Ltd. kirendeltségeket működtető, Magyarországon 8 főt foglalkoztató cége

Tengeri szállítmányozó munkatársat keres, teljes munkaidőben, budapesti (3. kerület) munkavégzéssel.

Szívesen fogadnak 2-3 éves szakirányú végzettséggel rendelkező, szállítmányozással és logisztikával foglalkozni vágyó, ambiciózus, talpraesett, angolul aktívan beszélő jelölteket.

Amit kínálnak:

  • versenyképes, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • biztos hátterű vállalatnál, támogató kollégák
  • cafetéria és bejárási támogatás

Fizetés: nettó 450.000-500.000 HUF

Főbb feladatok:

  • tengeri FCL és LCL szállítások szervezése, koordinálása, teljeskörű lebonyolítása,
  • kapcsolattartás szóban és írásban alvállalkozókkal és megbízókkal,
  • díjképzés, ajánlatadás, szállításokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • társosztályok munkájának hatékony támogatása.

Elvárások:

  • min. középfokú, szakirányú (logisztikai) végzettség
  • stabil angol nyelvtudás