A Waberer’s keresi Teherautó Hűtőszerelő munkatársát!

Pozíció jellemzése

 – Dunaharaszti telephelyünkre keresünk hűtős teherautók és hűtős pótkocsik szereléséhez autószerelőt, autóvillamossági szerelőt vagy Hűtő szerelőt (Carrier, Thermo King)

 – Garanciális és garancián túli javítások elvégzése

 – Jármű diagnosztika

Előnyt jelenthet

 – Haszongépjárművek javításában szerzett tapasztalat

 – „B” kategóriás jogosítvány,

 – Saját gépkocsi

 – „C” + „E” kategóriás jogosítvány

  – Targonca vezetői engedély

AMIT TUDNOD KELL:

 – Szakirányú végzettség

 – 1-2 éves szakmai tapasztalat

 – PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

 – Megbízhatóság

 – Önálló munkavégzésre alkalmasság

 – Igény esetén túlóra vállalása

AMIT NYÚJTUNK:

 – stabil, megbízható munkahely

 – versenyképes fizetés

 – jó munkakörülmények

 – munkaruha (központilag tisztíttatva)

 – szakmai fejlődési lehetőség

 – beiskolázás tanfolyamokra,

 – szakmai továbbképzésekre

Miért érdemes nálunk dolgozni?

Kollégáinkra hosszú távon számítunk, valóban szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk részünkre! Pályakezdőket tapasztalt kollégáink segítik mentor programunk keretében. Támogatjuk targonca vezetői és „C” és „E” jogosítványok megszerzését. Carrier és Schmitz szakszerviz is vagyunk – kollégáinkat rendszeresen beiskolázzuk gyártói tanfolyamokra jó munkakörülményeket és megfelelő munkaeszközöket biztosítunk (tisztálkodási lehetőség, céges munkaruha, stb.)

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.