Teherautó/autó/speciális jármű/traktor szerelő munkatársakat keresünk.

Az osztrák WinterGroup vállalat egy valódi sikertörténettel rendelkező családi vállalkozás, Ausztria egyik legnagyobb és vezető raklapgyártója. Már nemcsak a raklappiacon vannak jelen, hanem faapríték gyártása és forgalmazása, valamint erdészeti munkák szakértőivé váltak. Raklapraktárként és logisztikai szervizközpontként is tevékenykedik. Csapatuk jelenleg mintegy 180 főből áll.

Feladatok:

Különböző gépek, teherautók és traktorok, valamint céges járművek javítása, karbantartása

Erősítsd csapatukat szerelőként a modern és újonnan felszerelt műhelyükben.

Ha megbízható, precíz és önálló vagy, de szeretsz csapatban is dolgozni, valamint szereted az új kihívásokat, adott helyzetekben gyorsan tudsz reagálni, akkor a csapatukban a helyed.

Alapbér: 14 havi kifizetéssel min. bruttó 2055 eurótól (képzetségtől, tapasztalattól függően változik)

Munkaidő: 6-17 óráig fél óra szünettel, hétfőtől-péntekig.

Szállás lehetőség a cégnél biztosított

Alapszintű német nyelvtudás elvárás.

Amit kínálnak:

  • családias munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • legújabb szerszám technológiák
  • cafetéria
  • modern pihenőszobák

Munkavégzés helye: A-2451 Hof/Lbg., Gewerbestraße 2

A jelentkezéseket közvetlenül az osztrák cég vezetője fogja megkapni, ezért az alap tudnivalókat, információkat német nyelven küldjétek el!

Jelentkezés önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.