Feladatok

 

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • A raktár területének rendben tartása

 

Elvárások

 

  • Targoncavezetői engedély
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása
  • Homlokvillás targoncával szerzett tapasztalat

 

Előnyt jelent

 

  • Raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Pozitív, energikus személyiség
  • Gyors és precíz munkavégzés

 

Amit kínálunk

 

  • Teljes munkaidős állás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil munkahely, biztos háttér, kiszámíthatóság

Munkavégzés helye

 

Budapest, 18. kerület

Nyomtatás
Állás áttekintése
A weboldalonkon különféle technikákat alkalmazunk, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsuk a felhasználóink számára. Ez magában foglalja különböző sütik alkalmazását, amelyek használatára a beleegyezésére van szükségünk, amelyet bármikor visszavonhat, módosíthat. További információkat és a visszavonás lehetőségét a Cookie Szabályzat és az Adatvédelmi Tájékoztató részletezi.

Megosztás