Partnercégünk több mint 40 éve a német kiskereskedelem meghatározó szereplője. Tavaly átadott több száz főt foglalkoztató nagyraktárába keres munkaerőt targoncavezető pozícióba Drezda (Németország) melletti telephelyére.

Főbb feladatok, munkák:

  • vezető üléses és állásos targonca használata
  • anyagok, termékek mozgatása
  • termékek mozgatása a raktáron belül
  • dokumentumok kezelése
  • raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vezető üléses és állásos targonca tapasztalat (1-2 év)
  • raktározási és termékmozgatási tapasztalat
  • 2 műszak vállalása
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Német jog szerinti munkaszerződés
  • 14-16 Euro órabér (2700 Euro)
  • teljesítmény bónusz
  • teljesítmény bónusz próbaidő után havonta
  • kis létszámú csapatokban történő munkavégzés
  • barátságos munkakörnyezet
  • ingyenes (német) nyelvtanulási lehetőség
  • kedvezményes szálláslehetőség

A munkavégzés helye:

Drezda, Németország

A „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldje le fényképes önéletrajzát.