A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Debreceni irodájába az alábbi pozícióra:

Targoncás – Raktári Munkás

Amire Tőlünk számíthatsz:

 – Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk

 – Megjutalmazzuk, aki belép hozzánk

– Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan

 – Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked

 – Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd

 – Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik

  – Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Főbb feladatok:

– Termékek fizikai mozgatása, be-, és kitárolása;

– Áru szakszerű, összekészítse, rakodása, elhelyezése a raktárban;

– A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása;

– Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Elektromos és gáz üzemű targonca vezetésében szerzett gyakorlat

– Érvényes targonca-vezetői jogosítvány

– Homlokvillás, tolóoszlopos, magasemelésű, gyalogkíséretű targoncák napi szintű használata

– Kézi és elektromos béka használata

– Munkabírás

– Önálló munkavégzés

– Megbízhatóság

– 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– SAP ismerete

Munkavégzés helyeDebrecen