Szolnoki telephelyű fuvarozó cégünk keresi új munkatársát

Nemzetközi fuvarszervező

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozás szervezése, a kamionok irányítása; gépkocsivezetők vezénylése, ellenőrzése;
  • Szállítások folyamatos nyomon követése, felmerülő problémák kezelése;
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi megbízókkal
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Megbízások önálló szervezése, lebonyolítása;
  • Eseti feladatok végzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat fuvarszervezés területén
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office, főleg Excel ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Munkavégzéshez szükséges IT eszközök biztosítása;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nagyfokú önállóság biztosítása;
  • Folyamatosan fejlődő vállalatnál történő munkavégzés;
  • Home office lehetőség

Kérem, bruttó fizetési igénye megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] email címre.