Szenior kommunikációs szakértő (logisztikai terület)

Milyen feladatok várnak rád?

  • kommunikációs projektek vezetése, összefogása
  • a vállalat social media felületeinek összefogása, stratégia megalkotásában való részvétel
  • üzleti kiadványok, prezentációk, weboldalak szövegeinek írása
  • employer branding (munkáltatói imázs) fejlesztése
  • rendezvényszervezés támogatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • van legalább 5 éves tapasztalatod hasonló munkakörben
  • értesz a közösségi médiához, van elképzelésed egy cég social media oldalainak fejlesztéséről
  • munkáltatói márkaépítésben szerzett tapasztalat
  • kimagasló tudásod van kreatív szövegírásban
  • rendezvényszervezésben jártas vagy
  • van tapasztalatod kommunikációs projektek koordinálásában
  • van utazási hajlandóságod és B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  • angol nyelv ismerete, legalább középfokon
  • ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • távmunka (Home Office) lehetőség
  • védőháló Prémium Egészségpénztár
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Munkavégzés helye

  • Budapest, Népliget center

Várjuk jelentkezését a “Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.