A Rapidsped Zrt. keresi fuvarszervező munkatársát csapatába!

FŐBB FELADATOK:

·         Belföldi és nemzetközi komplett- és részrakomány fuvarok árazása, szervezése

·         saját flotta egy részének irányítása

·         fuvarozási tevékenységhez kapcsolódó feladatok elvégzése

·         folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a megbízókkal

·         Új alvállalkozók felkutatása

·         Ügyfélkör bővítése

·         fuvarfeladatok dokumentálása, adminisztrálása a TMS rendszerünkben

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Középfokú végzettség

·         1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben

·         Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

·         Angol nyelv középfokú ismerete

·         Francia nyelv ismerete előnyt jelent

·         Önálló munkavégzés és csapatjátékosság

·         Kiváló kommunikációs készség

·         Jó szervezőkészség, rugalmasság

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Felelősségteljes munkakör

·         Jó hangulatú, fiatalos csapat

·         Biztos, hosszú távú munkavégzés

·         Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeghalom

A “jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát, valamint a motivációs levelét.