A pozíciót betöltötték.

A Waberer’s keresi Business Development Manager/ Sales Manager / Értékesítési Menedzser munkatársát.

Pozíció jellemzése:

  • Elsődleges felelősségi területe a nemzetközi, közúti és szállítmányozási partneri kör bővítése a kijelölt területen és relációkban
  • Új ügyfelek keresése, kapcsolatteremtés a lehetséges külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések, tárgyalások lebonyolítása, partneri viszony kialakítása
  • Árajánlatok, tenderek összeállítása, ellenőrzése és után követése
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
  • Target listák elkészítése, partnerek nyilvántartása, CRM rendszer kezelése
  • Spot árazások és tenderek teljes körű kezelése a belső értékesítési szabályzat szerint
  • Szerződések és megállapodások kezelése
  • Aktív kapcsolattartás az operatív társosztályokkal

Előnyt jelenthet:

  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett operatív tapasztalat

AMIT TUDNOD KELL:

  • Min. egy éves értékesítési tapasztalatközúti fuvarozási területen (egyéb logisztikai szektor ismeret előny)
  • Nyelvismeret a felsoroltak közül bármelyik:
    • Angol – Legalább középfokú nyelvtudás
    • Német – Tárgyalóképes nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek, SAP gyakorlat előnyt jelent
  • Pontos adminisztráció

AMIT NYÚJTUNK:

  • Kiemelkedő jutalék
  • Mentorálas
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet