A pozíciót betöltötték.

Partnerünk egy szállítmányozással, logisztikával foglalkozó nemzetközi nagyvállalat.

Keressük az Észak-Kelet Magyarországi üzletfejlesztésért felelős Szállítmányozási vezetőjét, amely feladat magában foglalja egy egész Iroda létesítését és további irányítását is, gyáli székhellyel.

Pozíció leírása

  • Saját iroda megteremtése, kialakítása, ezekhez a kezdő beruházásokat a cég teljes körűen finanszírozza
  • Üzleti adminisztráció megszervezése
  • Folyamatos üzleti növekedés támogatása, területi régiós lefedettség növelése
  • A meglévő ügyfélkör üzleti igényeinek folyamatos figyelemmel kisérése, a szolgáltatások fejlesztése
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, hosszútávú együttműködés kialakítása
  • Üzleti ajánlatok készítése és letárgyalása, szerződéskötés
  • A vállalat központi tendereiben, megbízásaiban aktív részvétel
  • Hazai és nemzetközi piac elemzése, értékesítés-fejlesztés elősegítése
  • CRM aktualizálása, napra készen tartása
  • Vezetői feladatok ellátása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség, felsőfokú (logisztikai vagy gazdasági) végzettség előny
  • Min. 5 éves B2B értékesítési tapasztalat, logisztika sales tapasztalat szükséges
  • Tapasztalat az üzleti adminisztráció terén, benne kontrolling és költségvetés tervezés (ebben a céggel közösen fogtok terveket elkészíteni)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, további nyelvtudás előny
  • Számítógépes ismeretek (MS Office programok)

További előnyök

  • Mint irodavezető, lehetőséged nyílik munkatársaid közvetlen kiválasztásában, saját csapatod felépítésében.
  • Lehetőséged van egy teljes csapatot magaddal hozni, a sikerhez elengedhetetlen megfelelő kompetenciákkal
  • Kipróbálhatod magad szinte, mint egy önálló vállalkozó, miközben egy profi nemzetközi nagyvállalat áll mögötted annak minden előnyével és biztonságával
  • 2-3 hónap on-boarding , amikor a vállalat minden támogatást biztosít a sikeres kezdéshez

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Teljesítményalapú, több részből álló bónusz, amiben valósan profitálhatsz a közösen kitűzött eredmények elérése esetén, az első „start up” évben akár a profit 50% is megkaphatod.
  • Cafeteria és céges autó
  • Kihívást jelentő feladatok, nemzetközi ügyfelekkel
  • Biztos stabil nemzetközi innovatív vállalat

Munkavégzés helye: Gyál, Pest megye

Ez a pozíció tényleg különleges. Erre mondják, hogy az a ritka alkalom amikor a saját kezedbe veheted a sorsod, miközben ehhez önmagadon kívül csak a vállalkozói mentalitásodat, szakértelmedet és vezetői készségeidet kell magaddal hoznod.

Partnerünk ezzel az üzleti modellel több éves távlatban gondolkodva hazánkban egyedül álló dolgot kínál. Légy aktív résztvevője az életednek, építsd együtt karriered megbízónkkal.

Szakmai önéletrajzod az alábbi címre várjuk: partner@logijobs.hu vagy kattints a „Jelentkezem az állásra” gombra.