SPEDITŐR

A BHS Trans Kft. a magyar logisztikai szegmens megkerülhetetlen szereplője, immáron több mint egy évtizede állunk Partnereink rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásainkkal. Vállalatunk jelen van számos logisztikai területen, mint belföldi és nemzetközi közúti fuvarozás, hűtöttáru-szállítás, tengeri-légi szállítmányozás, vámszolgáltatás, raktárlogisztika és expressz kiscsomagszállítás. Dinamikus fejlődésünknek és sikereinknek akár Te is részese lehetsz!

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti, import és export, illetve belföldi komplett-, rész-, és gyűjtőfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása.
  • Árajánlatok és alvállalkozói megbízások kezelése.
  • Szállítmányozási feladatok teljes körű adminisztrációja.
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás.
  • Jelenlegi üzleti partnerek és alvállalkozók bővítése.

Elvárások:

  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Legalább 3 éves releváns, közúti szállítmányozásban szerzett szakmai tapasztalat.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Ügyfél-orientáltság.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatodnak megfelelő versenyképes juttatási csomagot!
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, amely garantálja a fenntartható növekedést és fejlődést a változó piaci környezetben is.
  • Komplex és sokszínű feladatokat.
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapatot, ahol a szakmai tudás és tapasztalat cseréje elősegíti az egyéni és kollektív fejlődést.
  • Modern és magas színvonalú munkakörnyezetet, ahol a legújabb technológiák és eszközök segítik munkádat, hozzájárulva a hatékony és eredményes munkavégzéshez.

Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!