Senior Fuvarszervező/Transport Planner munkatársat keresünk csapatunkba!

Feladatok

  • Belföldi, esetenként nemzetközi közúti fuvarszervezés (saját flotta+alvállalkozókkal való együttműködés)
  • potenciális ügyfelek , fuvarozók felkutatása
  • árukiszállítási- és fuvartervezési feladatok ellátása
  • alvállalkozók napi munkájának koordinálása
  • fuvarfeladatok felügyelete és teljes körű irányítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése (tracking)
  • Optimalizáció

Elvárások

  • minimum 5 év releváns tapasztalat közúti árufuvarozás és szállítmányozási területen (belföldi előnyt jelent)
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (feltétel)
  • felhasználói szintű, MS Office programok ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • pontos munkavégzés, precízen és gyorsan
  • nagyon jó szervező készség, kreatív gondolkodás, önállóság
  • csapatmunka szemlélet

Előnyt jelent

  • német vagy román nyelvtudás
  • logisztikai/szállítmányozási szakirányú végzettséged van
  • ha tervezel a jövőben fejlődni, később lehetőséged van nyitott vagy magasabb pozíció (Team Leader) betöltésére

Amit kínálunk

  • átlagon felüli, versenyképes jövedelem
  • munkábajárási-, illetve utazási költségtérítés
  • prémium/bónusz-rendszer (profit share) a próbaidő lejárta után
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • garantált szabad hétvégék
  • home office lehetőség (max. heti 1 alkalommal) – 3 hónapos próbaidő lejárta után

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália Park 11.

Bérsáv: nettó 500.000 – 600.000 Ft (releváns munkatapasztalat alapján)

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!