Építsd velünk a jövőt! Csatlakozz egy erős hazai vállalat dinamikus adatmérnök csapatához! A technológia élvonalába tartozó modern adatplatformon építünk üzleti intelligencia és AI támogatású analitikai megoldásokat. Lehetőséged lesz a többéves adattárház építésben, felhőtechnológiában, BI és analitika területén szerzett tapasztalataidat kreatívan és innovatívan használni. Ez egy olyan ritka lehetőség, amikor részese lehetsz egy átfogó beruházásnak, ahol nem csak a meglévő szaktudásodra számítunk, de figyelmet fordítunk arra is, hogy folyamatosan képezhesd magad.

Milyen feladatok várnak rád?

  • adatmodellek és adatpiacok kialakítása és üzemeltetése, amelyek gyors és pontos információt nyújtanak az üzleti területeknek
  • üzleti adatréteg kialakítása és komplex adatlogikák megvalósítása
  • strukturált és nem strukturált adatok integráció és üzleti felhasználásra való előkészítése
  • koncepcionális, logikai és fizikai adatmodellek kidolgozása, megvalósítása
  • szoros együttműködés az üzleti területekkel az üzleti igények meghatározásában
  • informatikai adatmodell specifikációk támogatása
  • adat alapú piaci szolgáltatások és termékek fejlesztésében való részvétel
  • AI alapú innováció

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • legalább 3 éve data engineer vagy
  • magas szintű SQL és ETL/ELT (ADF/SSIS) tudásod van, ismered a relációs adatbázisokban használt utasításokat (DML, DDL, DQL)
  • otthonosan mozogsz az API-k világában
  • van tapasztalatod az adatmodellezés (adattárház, adatpiac építés, szemantikus réteg kialakítás) területén
  • az adatvizualizáció, riportkészítés és adatelemzés sem fog ki rajtad
  • minimum középfokon beszélsz angolul

Ami előnyt jelenthet:

  • Power BI/Apps/Pages(és/vagy) és Python nyelv ismerete
  • felhő adattárház környezetek ismerete (MS Azure/Fabric)
  • agilis projekt környezetben való fejlesztési tapasztalat (DevOps)

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • Home Office (távmunka) lehetőség
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkavégzés helye

Budapest, Népliget center