FŐ FELADATOK:
  • anyagmozgatás targoncával és raktári adminisztráció
  • a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása
  • a raktárból kivételezendő anyagok szakszerű kikészítése, kiadása
  • anyagok leltározása, bevételezése, kiadás, könyvelése

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú OKJ bizonyítvány
  • NKH hatósági jogosítvány vezetőüléses targoncára
  • targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • vállalatirányítási-raktározási rendszerben végzett adminisztratív munkatapasztalat
  • megbízható, precíz munkavégzés

MUNKAREND:

  • normál munkarend (8 órás)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tiszaújváros