Nemzetközi és belföldi szállítmányozási területen 21 éve  működő, magyar tulajdonú cég, biatorbágyi telephelyére keres RAKTÁROS munkatársat.

Főbb feladatok:
– beérkező áruk mozgatása, kezelése és informatikai felületen történő bevételezése
– kimenő áruk összekészítése a raktári rendszernek megfelelően
– a raktározásból adódó mindennapos problémák megoldása
– raktári rend fenntartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
– jelenleg hatályos targoncavezetői engedély megléte; vezetőállásos targonca (3313), vezetőüléses targonca (3324)
– felhasználó szintű informatikai ismeretek
– jó problémamegoldó képesség
– precíz, pontos munkavégzés
– saját autó a munkába járáshoz
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
Munkaidő:
-14:00-22:00
Amit kínálunk:
– modern munkakörnyezet
– jól felszerelt géppark
– biztos cégháttér
– hosszútávú munkalehetőség
Fizetés:
– nettó 300.000,-
Jelentkezés A “JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva vagy telefonon: +36 70 672 8734