Nemzetközi és belföldi szállítmányozási területen 21 éve  működő, magyar tulajdonú cég, biatorbágyi telephelyére keres RAKTÁROS munkatársat.

Főbb feladatok:
  • beérkező áruk mozgatása, kezelése és informatikai felületen történő bevételezése
  • kimenő áruk összekészítése a raktári rendszernek megfelelően
  • a raktározásból adódó mindennapos problémák megoldása
  • raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • jelenleg hatályos targoncavezetői engedély megléte; vezetőállásos targonca (3313), vezetőüléses targonca (3324)
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • saját autó a munkába járáshoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkaidő:
  • 14:00-22:00
Amit kínálunk:
  • modern munkakörnyezet
  • jól felszerelt géppark
  • biztos cégháttér
  • hosszútávú munkalehetőség
Fizetés:
  • nettó 300.000,-

Jelentkezés A “JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva vagy telefonon: +36 70 672 8734