A pozíciót betöltötték.

Raktáros álláslehetőség!

Kiemelt partnerünk részére keressük bővülő csapatába lelkes, motivált új kollégájukat!

Ha szeretnél egy gyorsan növekvő, innovatív egészségügyi szolgáltató csapatának tagja lenni, akkor ez a lehetőség Neked szól! Egy olyan szervezet részese lehetsz, amely rövid időn belül kiemelkedő szereplővé vált a hazai magánegészségügyi piacon. Célunk, hogy országos lefedettségű, magas szakmai színvonalú egészségügyi rendszert építsünk, ahol a minőségi ellátás és a páciensek elégedettsége a legfontosabb.

Főbb feladatok:

  • Fizikai árukezelés (egészségügyi fogyóanyagok bevételezése/betárolása/komissiózás/csomagolás)
  • Raktári adminisztrációs feladatok (informatikai + papír alapú)
  • Megrendelések készítése beszállító partnereink felé
  • Raktárba érkező szállítók fogadása
  • Megrendelőlista alapján a társosztályok kiszolgálása, napi kapcsolattartás
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktárkészlet mennyiségi és minőségi figyelése
  • Leltári nyilvántartás karbantartása, leltár végrehajtása

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • magabiztos informatikai ismeretek
  • fizikai terhelhetőség, nagy munkabírás, jó állóképesség, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Várjuk jelentkezését, amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.