Feladatok

  • Raktározási folyamatok betartása,
  • A szükséges anyagmozgatások végrehajtása a raktár területén belül,
  • A raktárba érkező áruk szakszerű betárolása,
  • A raktárból kimenő áruk szakszerű kitárolása,
  • A raktári rend fenntartása,
  • Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év tapasztalat,
  • Targoncás jogosítvány megléte (3324 – vezetőüléses) és gyakorlat.

Céginformáció

A WSZL Kft. Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról, hosszútávra keres megbízható munkatársat

A „Jelentkezem” gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Százhalombatta