RAKTÁRKEZELŐ TARGONCÁS munkatársat keres

Dortmund környéki Multinacionális cégcsoport! Több, mint 4000 áruházat üzemeltet tizenhárom európai országban és közel

26 000 munkavállalót tudhat kötelékében.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

 – Minőségi és mennyiségi áruátvétel

 – Betárolás targoncával

 – Belső árumozgások teljesítése, komissiózás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

​​​​ – Állóképesség

 – Vevőorientáltság

 – Németországban elfogadott vezetői engedély

Német nyelvtudás előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

 – Versenyképes alapbér 14-16 EUR / óra bruttó

 – Munka Törvénykönyvében meghatározott pótlékok

 – Két műszakos munkarend (Hétfő-Péntek)

 – Német nagyvállalat és megbízható munkaadó

– Teljes, bejelentett Német határozatlan idejű munkaviszony

– Segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.