A WSZL raktári végellenőr munkatársát keresi bővülő csapatába.

Feladatok:

– A hűtőraktárban összekészített termékek, illetve kiadandó komplett raklapok tételes mennyiségi és minőségi ellenőrzése, szükséges dokumentáció elvégzése

– Raktárba beérkező áruk tételes mennyiségi és minőségi átvétele, szükséges dokumentáció elvégzése

– Raktári készletek ellenőrzése, leltárak felvétele

Elvárások:

– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Állandó délutános munkarend vállalása!

Hűtőraktárban történő folyamatos munkavégzés vállalása!

Előnyt jelent:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– Targoncavezetői végzettség

Szükséges kompetenciák:

– Pontos, precíz munkavégzés

Amit a Waberer’s kínál:

– Teljes munkaidős állás

– Hosszú távú lehetőség

– Stabil munkahely

– Kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Budapest