Szeretne egy nagy múltú, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó külföldi cégnél dolgozni Németországban? Partnerünk a raktározási logisztika egyik piacvezető cége, amely egy Köln (Németország) környéki raktárbázisába keres munkatársakat raktári targoncás pozícióba.

Az Ön feladatai, felelősségi köre:

  • Vezető üléses és állásos targonca használata
  • Termékek mozgatása a raktáron belül
  • Dokumentumok kezelése
  • Raktári rend fenntartása

Amit tőlünk várhat:

  • Fix munkaidő
  • Érdekes és változatos munka
  • Vonzó órabér 15-EUR / óra bruttó
  • Fizetésemelés mindössze 3 hónap után
  • Jutalmak
  • Teljes, bejelentett német határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkaruha
  • Nagyszerű és motivált kollégák
  • Barátságos csapat
  • Továbbképzési ajánlatok
  • Ingyenes (német) nyelvtanfolyam
  • Motiváló munkakörülmények egy gazdaságilag egészséges és sikeres vállalatnál
  • Segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.

Amit várunk Öntől:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Vezető üléses és állásos targonca tapasztalat (1-2 év)
  • Raktározási és termékmozgatási tapasztalat
  • 2 műszak vállalása
  • Élvezze a fizikai munkát
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Motiváció a csapatmunkára

A munkavégzés helye:

Köln, Németország

A „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva küldje le fényképes önéletrajzát.