A TRANS-SPED Csoport

A debreceni székhelyű, magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Csoport komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről. Bővülő csapatunkba

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

munkatársat keres nagytarcsai telephelyére.

AMI RÁD VÁR:

 – a raktári személyzet operatív irányítása, munkájuk szervezése, a munkatársak motiválása és teljesítményük értékelése

 – árubeérkeztetés, betárolás irányítása, vevői igények határidős teljesítése, kiszállítások megszervezése

 – raktározási feladatok ellátása

 – logisztikai, raktárkezelési szabályzatok betartatása és betartatása

 – logisztikai folyamatokhoz, kapcsolódó dokumentációk kezelése

 – kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel

 – leltározási folyamatok támogatása

AMIT MI KERESÜNK:

 – szakirányú középfokú végzettség (logisztika)

 – legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

 – legalább 1 év vezetői tapasztalat

 – felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

 – megbízható, precíz munkavégzés

 – rugalmasság, terhelhetőség

AMI ELŐNYT JELENTHET:

 – felsőfokú szakirányú végzettség

 – fulfillment gyakorlat

 – FMCG tapasztalat

AMI NÁLUNK VÁR TÉGED:

 – stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkalehetőség

 – cafeteria, választható elemekkel

 – modern munkakörülmények, új raktári környezet

MUNKAREND: váltott műszak

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.