Raktári asszisztenst keresünk

gyáli logisztikai központba (azonnali munkakezdéssel) többműszakos munkarendben, osztrák tulajdonú, stabil hátterű logisztikai céghez.

Feladatok:

  • Érkeztetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Termékek mennyiségi és minőségi átvétele
  • Informatikai szoftverek használata (időkapu és raktárnyilvántartási rendszer, CMR program stb.)
  • Kiszállításokhoz kapcsolódó fuvarokmányok kezelése (szállítólevelek, CMR)

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Megbízható, felelősségteljes magatartás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Min. középfokú végzettség
  • Középszintű MS Office ismeretek (Outlook, Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • Raktárban szerzett ilyen irányú tapasztalat

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • Versenyképes jövedelem, teljes munkaidős foglalkoztatási jogviszonyban
  • Egyéb juttatások (jelenléti bónusz, cafeteria, munkaruha biztosítása, tisztasági-, téli-, nyári védőital- és vitamin csomag)
  • Bejárási támogatás vagy céges buszos transzfer a Népligettől
  • Többműszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Korszerű, modern munkakörnyezet együttműködő és egymást támogató csapattal
  • Fejlődési lehetőség (pl. cég által finanszírozott szakmai képzések)

Jelentkezés  önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!