Kiemelt ügyfelünk részére keresünk Raktári áruátvevő munkatársat Németországban / Dortmund környéke /

Valósítsd meg partnerünkkel egy új élet lehetőségét, és légy tagja a világ egyik leginnovatívabb kereskedelmi csapatának.

Nemzetközi légkör, több magyar kolléga, akár pároknak is!

Munkahely: Dortmund környéke, Németország

A te feladataid:

– Konténeres áruátvétel

– Raklapra szortírozás

– Bevételezési folyamat protokoll elvégzése

– Ideiglenes segítségnyújtás egyéb logisztikai területeken

Ezzel meggyőzöl minket:

– Logisztikai szakmai tapasztalat kereskedelmi cégnél,

– Alap német vagy angol, nyelvtudás szóban, írásban

– Nyitottság váltott műszakra

– Megbízható és csapatorientált személyiség, nagyfokú rugalmassággal

– Tapasztalat és képesítés targoncára előnyt jelent

– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk neked:

– Teljes, bejelentett Német határozatlan idejű munkaviszony

– Segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.

– Kezdő óra bér 11,0 EUR / óra – ezzel a havi alap kereseted minimum 2000,-EUR

A munkaidő a következő:

– Hétfőtől péntekig

– Váltott műszak (2 műszak)

– Reggeli műszak: 5 órától 13:45-ig (45 perc szünet)

– Késői műszak: 14:00-22:45 (45 perc szünet)

Szakmai képzés és továbbképzés elősegítése, további fejlődési lehetőségek cégen belül

Nagyon jó szociális juttatások

Kedvezményes étkezés a személyzeti éttermünkben és különféle kedvezmények a dolgozóknak

Változatos, érdekes és kihívásokkal teli feladatra számíthat. Emellett vonzó munkakörülményeket kínálunk egy progresszív vállalatnál, valamint kollegiális környezetet egy jól képzett csapatban.

ÉRDEKEL?

Vonz Téged ez a sokoldalú, felelősségteljes pozíció? Szeretnél többet megtudni?

Örömmel fogadjuk kérdéseid és kitöltött jelentkezési dokumentumaid e-mailben, az alábbi számon 0620 312 6231 vagy a jelentkezem az állásra gombra kattintva.