Kiemelt ügyfelünk részére keresünk Raktári áruátvevő munkatársat Németországban / Dortmund környéke /

Nemzetközi légkör, több magyar kolléga, akár pároknak is!

Munkahely: Bönen , Németország

A te feladataid:

– Konténeres áruátvétel

– Raklapra szortírozás

– Könnyű  fizikai munka ( max 5 kg / karton )

– Bevételezési folyamat protokoll elvégzése

– Ideiglenes segítségnyújtás egyéb logisztikai területeken

Ezzel meggyőzöl minket:

– Logisztikai szakmai tapasztalat kereskedelmi cégnél,

– Alap német vagy angol, nyelvtudás szóban, írásban

– Nyitottság váltott műszakra

– Megbízható és csapatorientált személyiség, nagyfokú rugalmassággal

– Tapasztalat és képesítés targoncára előnyt jelent

– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk neked:

– Teljes, bejelentett Német határozatlan idejű munkaviszony

– Segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.

– Kezdő óra bér 12,0 EUR / óra – ezzel a havi alap kereseted minimum 2000,-EUR (bruttó)

A munkaidő a következő:

– Hétfőtől péntekig

– Váltott műszak (2 műszak)

– Reggeli műszak: 5 órától 13:45-ig (45 perc szünet)

– Késői műszak: 14:00-22:45 (45 perc szünet)

Szakmai képzés és továbbképzés elősegítése, további fejlődési lehetőségek cégen belül

Nagyon jó szociális juttatások

Változatos, érdekes és kihívásokkal teli feladatra számíthat. Emellett vonzó munkakörülményeket kínálunk egy progresszív vállalatnál, valamint kollegiális környezetet egy jól képzett csapatban.

ÉRDEKEL?

Örömmel fogadjuk kérdéseid és kitöltött jelentkezési dokumentumaid e-mailben, az alábbi számon 0620 312 6231 vagy a jelentkezem az állásra gombra kattintva.