Kiemelt ügyfelünk részére keresünk Raktári Csoportvezető munkatársat Németországban / Hamm környéke /

Valósítsd meg partnerünkkel egy új élet lehetőségét, és légy tagja a világ egyik leginnovatívabb kereskedelmi csapatának.

Nemzetközi légkör, több magyar kolléga

Munkahely: Dortmund, Hamm környéke, Németország

A Te feladataid:

  • Konténeres áruátvétel
  • Raklapra szortírozás
  • Bevételezési folyamat és a protokoll elvégzése
  • Ideiglenes segítségnyújtás egyéb logisztikai területeken
  • A magyar munkacsoportok irányítása, feladatok elosztása
  • Kapcsolattartás a központtal és a munkaterültekkel
  • Felmerülő problémák jelzése, megoldása

Ezzel meggyőzöl minket:

  • Logisztikai szakmai tapasztalat kereskedelmi cégnél,
  • Középszintű német nyelvtudás szóban, írásban
  • Nyitottság váltott műszakra
  • Megbízható és csapatorientált személyiség, nagyfokú rugalmassággal
  • Tapasztalat és képesítés targoncára előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó használat

Amit kínálunk neked:

  • Teljes, bejelentett Német határozatlan idejű munkaviszony
  • Segítség a kinti ügyintézésben, lakhatásban, regisztrációkban, már a felvételi procedúra során is.
  • Kezdő óra bér akár 15,0 EUR / óra – ezzel a havi alap kereseted minimum 2500,-EUR

A munkaidő a következő:

  • Hétfőtől péntekig
  • Váltott műszak (2 műszak)
  • Reggeli műszak: 5 órától 13:45-ig (45 perc szünet)
  • Késői műszak: 14:00-22:45 (45 perc szünet)

Szakmai képzés és továbbképzés elősegítése, további fejlődési lehetőségek cégen belül

Nagyon jó szociális juttatások

Kedvezményes étkezés a személyzeti éttermünkben és különféle kedvezmények a dolgozóknak

Változatos, érdekes és kihívásokkal teli feladatra számíthat. Emellett vonzó munkakörülményeket kínálunk egy progresszív vállalatnál, valamint kollegiális környezetet egy jól képzett csapatban.

ÉRDEKEL?

Vonz Téged ez a sokoldalú, felelősségteljes pozíció? Szeretnél többet megtudni?

Örömmel fogadjuk kérdéseid és kitöltött jelentkezési dokumentumaid e-mailben, az alábbi számon 0620 312 6231 vagy a jelentkezem az állásra gombra kattintva.