A WSZL raktári adminisztrátor munkatársat keres BILK LOGISZTIKAI KÖZPONTJÁBA.

Főbb feladatok, munkák:

– Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása

– Adatrögzítés

– Napi jelentések, riportok készítése

– Vezető munkájának támogatása

– Egyéb napi szintű adminisztratív, nyilvántartási, ellenőrzési tevékenységek

Az álláshoz tartozó elvárások:

Három műszakos munkarend vállalása

– Középfokú végzettség

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook levelező rendszer)

– Adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Stabil munkahely

– Hosszú távú munkavégzés

– Kellemes és családias munkahelyi légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Logisztika területén szerzett tapasztalat

– Alap szintű angol nyelvtudás

Szükséges végzettség:

Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Bilk Logisztikai Központ 1239 Budapest, Európa utca 6.