A pozíciót betöltötték.

Raktári adminisztrátor – BILK Logisztikai Központ

Főbb feladatok, munkák:

  • Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása
  • Adatrögzítés
  • Napi jelentések, riportok készítése
  • Vezető munkájának támogatása
  • Egyéb napi szintű adminisztratív, nyilvántartási, ellenőrzési tevékenységek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egy műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook levelező rendszer)
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP program ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes és családias munkahelyi légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Európa utca 6.