A BHS Trans keres csatába raktári adminisztrátort debreceni telephelyére.

Feladataid lesznek:

  • Szedési lista összeállítása és a kiszedésének megfelelő kapura történő irányítása
  • Raktározás munkájának irányítása a megrendelések alapján
  • Raktárkészlet nyomon követése
  • Szállítóktól érkező dokumentációk ellenőrzése
  • Beérkező áruk minőségi, mennyiségi ellenőrzése
  • Leltárban való közreműködés

Mit várunk el Tőled:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Targoncavezetői engedély 3324, 3313 és/vagy 3312 géptípusokra
  • 1-3 év raktári adminisztráción szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság

Szükséges kompetenciák:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Középiskola végzettség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Miért érdemes nálunk dolgozni:

Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint hosszú távú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk piacvezető, szilárd hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportunkban. Mindezen felül egészséges munka-magánélet egyensúlyt, inspiráló és exkluzív munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és a munkádat támogató high-tech eszközöket biztosítunk.

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva