A pozíciót betöltötték.

Milyen feladatok várnak rád?

  • új ügyfelek integrációjával és új logisztikai szolgáltatások bevezetésével kapcsolatos projektek tervezése és vezetése
  • a projektek feladat-, ütem-, erőforrás- és pénzügyi terveinek elkészítése, jóváhagyatása, folyamatos karbantartása
  • a feladatok végrehajtásának megszervezése és irányítása, RACI kialakítása, a belső és külső erőforrások munkájának összehangolása
  • a projektek státuszainak folyamatos követése, státuszok és döntés-előkészítő anyagok készítése a menedzsment felé
  • együttműködés a projekthez kapcsolódó szakmai területekkel , illetve vezetőkkel, projekt érintettjeinek kezelése
  • kapcsolattartás az új partnerekkel, külsős beszállítókkal, megrendelések kezelése
  • a projekt adminisztrációjának és szakmai dokumentáltságának biztosítása
  • belső és külső projektkockázatok, függőségek feltárása, menedzselése, megoldási javaslatok kidolgozása,
  • aktív részvétel a területhez kapcsolódó folyamatok fejlesztésében

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • van felsőfokú végzettséged logisztikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • minimum 3 év projektvezetői tapasztalatod van, preferáltan nagyvállalati környezetben
  • ismered a projektmenedzsment módszertani eszköztárat
  • középfokú angol nyelvismereted van írásban és szóban
  • határozott fellépésed és proaktív személyiséged  van
  • jó kommunikációs készséggel és csapatjátékos hozzáállással vagy felvértezve
  • pontos és precíz a munkavégzésed
  • van utazási hajlandóságod és B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél

  • szállítmányozási/logisztikai/pénzügyi/gazdasági iparági tapasztalatok
  • új partnerek integrálásában és logisztikai szolgáltatások bevezetésében szerzett tapasztalat
  • folyamatmenedzsment ismeretek
  • valamely BI eszköz ismerete
  • FMEA módszertan gyakorlati ismerete
  • projektmenedzsment minősítés (pl. PMI minősítés)

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

  • Budapest, Népliget center vagy Debrecen, Vámraktár utca 3.