A Trans-Sped Kft. keresi Pénzügyi elemző munkatársát, logisztikai területre.

Milyen feladatok várnak rád?

  • pénzügyi tervezési és modellezési feladatok
  • beruházás gazdaságossági számítások, ajánlat/tender kalkulációk, döntés előkészítés
  • cash-flow tervezés és elemzés
  • kontrolling vonatkozású stratégiai akciótervek megvalósításában való aktív közreműködés
  • részvétel a kontrolling folyamatok fejlesztésében
  • M&A üzletek, akvizíciós folyamatok előkalkulációja

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum 2-3 éves Pénzügyi elemzői vagy kontrollingban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • felsőfokú végzettséged van (Közgazdasági végzettség)
  • erős pénzügyi ismeretekkel rendelkezel
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készségeid vannak
  • középszintű az angol nyelvtudásod  szóban és írásban egyaránt
  • magasfokú Office365 tudásod van, illetve magabiztos Excel felhasználói ismerettel rendelkezel

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • projektvezetési tapasztalat (esetleg PMI)
  • adatvizualizációs és BI rendszerek ismerete (Power BI, MSTR)

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • távmunka (Home Office) lehetőség
  • védőháló Prémium Egészségpénztár
  • jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is

Várjuk jelentkezését a “Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.