A BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

Operatív kontroller

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Versenyképességünk nem pénz kérdése, így minden esetben piacvezető jövedelmet biztosítunk
  • Rakétán ülünk, így a fejlődés Nálunk megállíthatatlan
  • Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, mi ezt kínáljuk Neked
  • Minden a rendelkezésedre áll, hogy a munkádat a legmagasabb minőségben végezhesd
  • Változatos feladataidat minden nap hideg üdítők és kávékülönlegességek színesítik
  • Karrieredet is pályára állítjuk, mivel állandó fejlődési lehetőséget biztosítunk

Főbb feladatok:

  • Napi operatív működést támogató riportok készítése
  • GPS rendszerből származó adatok feldolgozása, összesítése
  • Üzemanyag elszámolással kapcsolatos riporting
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégvezetéssel és társosztályokkal
  • Terv-tény eltérés elemzések készítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete
  • Analitikus szemléletmód
  • Komplex rendszerek átlátásának képessége
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • MS Office programok felhasználó szintű kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • VBA ismeret, SQL ismeret
  • GPS rendszer ismeret

Munkavégzés helye: Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezés állásra” gombra kattintva.