Nemzetközi futárszolgálattal tevékenykedő nagyvállalati partnerünk magyarországi operatív részlegének élére keresünk munkatársat:

Operatív Igazgató (COO logisztika/fuvarozás) pozícióba.

Feladatok:

  • A budapesti és pestkörnyékén lévő csapat, a teljes logisztikai operáció vezetése, irányítása, fejlesztése
  • Felügyeli az egyes részlegek napi működését, biztosítva a hatékony munkafolyamatokat és a vállalati szabványok és eljárások betartását
  • Elemzi a működési teljesítménymutatókat, és folyamatos fejlesztési kezdeményezéseket hajt végre a hatékonyság és a költséghatékonyság növelése érdekében.
  • Együttműködik a többfunkciós csapatokkal a folyamatok racionalizálása, a kommunikáció javítása és az általános működési hatékonyság javítása érdekében.
  • A működési kockázatok azonosítása és megoldása, a szabályozási követelményeknek és az iparági szabványoknak való megfelelés biztosítása.
  • Vezetni, mentorálni és fejleszteni egy magasan teljesítő operatív csapatot, elősegítve a kiválóság, az elszámoltathatóság és az innováció kultúráját

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Bizonyítottan sikeres vezetői tevékenység a logisztikai vagy futárszolgáltatási ágazatban, felsővezetői pozícióban
  • Bizonyított tapasztalat a hatékonyság növelését és az üzleti célok elérését célzó működési stratégiák kidolgozásában és végrehajtásában.
  • Erős üzleti és kereskedelmi érzék, a P&L irányításában szerzett tapasztalattal.
  • Kiváló vezetői, kommunikációs és interperszonális készségek, valamint a csapatok minden szinten történő inspirálására és motiválására való képesség.
  • Ellátási lánc, logisztika vagy üzleti mesterszakos egyetemi diploma előnyös.
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló/magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • B osztályú vezetői engedély
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Önállóság, határozottság, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Kiemelkedő bérezés / alapbér 1.800.000 Ft Bruttó
  • KPI hoz igazított bónusz rendszer
  • Magánorvos biztosítás és ellátás központilag, egyéb cafeteria elemek
  • Komplex, felelősségteljes munkakör; hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér; fiatalos munkahelyi légkör
  • Vállalati gépkocsi magánhasználatra is

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva!