Operációs vezetőnk felelős egy adott raktárterület zavartalan, magas szintű működéséért.

A POZÍCIÓ LEÍRÁSA

A Kühne + Nagel Kft. végzi az Apollo gumiabroncsgyárának logisztikai kiszolgálását. Az operációs vezető felel egy adott terület hatékony, zavartalan működtetéséért, az adódó problémák azonnali elhárításaért, illetve az ügyfelünkkel való napi szintű kapcsolattartásért.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI

Az irányítása alá tartozó logisztikai terület magas színvonalú működésének biztosítása

A logisztikai szolgáltatói háttér folyamatainak betartatása

A szolgáltatás teljesítése során fellépő problémák gyors megoldása

Kb. 100 operatív munkatárs közvetett irányítása, csoportvezetőkön, műszakvezetőkön keresztül

Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete

A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása

A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel

Napi szintű kapcsolattartás ügyfelünkkel

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES

Termelés ellátásban vagy ipari logisztikában szerzett vezetői tapasztalat (az autóiparban, illetve logisztikai szolgálatónál szerzett tapasztalat előny)

Kiemelkedő ügyfélkezelés és tárgyalástechnika angol nyelven is

Probléma megoldási, folyamatfejlesztési módszerek magabiztos ismerete

Felelősségteljes, önálló munkavégzés, megbízhatóság

Határozott fellépés, vezetői attitűd

Stressztűrés, terhelhetőség

VÁLLALATUNKRÓL

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 78000 munkatárssal a Kühne+Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

A Kühne+Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

Várjuk jelentkezését a “jelentkezem az állásra” gombra kattintva.