Logisztikai automatizálással foglalkozó nagyhírű német partnerünk keres új munkatársakat folyamatosan bővülő csapatába Lippstadt városban (Hannover mellett) Németországban üzemelő központjába. A cég innovatív műszaki megoldásaival, átfogó vevőszolgálattal, kiváló szakmai csapatával csúcspozíciót ért el a logisztikai automatizálás, gyártás területén.

Feladatok:

  • Az alkatrészek, részegységek előre meghatározott időpontra történő gyártása, átadása az érintett területnek
  • Munkautasítás és kapcsolási rajzok alapján elektromos szekrények szerelése
  • Gépegységek, próbapadok villamos (elektromos és elektronikai) moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése
  • Mechanikus, elektromos alkatrészek összeszerelése
  • Gépi funkciók, paraméterek, mozgóalkatrészek beállítása

Elvárások:

  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Mechanikus, gépésztechnikus, elektroműszerész, vagy villanyszerelői szakközépiskolai végzettség
  • Proaktivitás, jó kommunikációs készség
  • Folyamatszemlélet, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • alap-középfokú német nyelvismeret (vagy angol hasonló szintű)

Juttatások:

  • versenyképes fizetés (20 Euro óradíj)
  • nyugdíjbiztosítás

A foglalkoztatás német munkaszerződés alapján történik beleértve a német munkavállalói jogokat és kötelezettségeket.

Még több információ: hello@logijobs.hu