A WSZL műszakvezető munkatársát keresi bővülő csapatába.

Feladatok:

– A raktár napi munkafolyamatainak meghatározása és a dolgozók irányítása

– A raktári folyamatok ellenőrzése és betartatása

– Komissiózás és készletellenőrzés megszervezése

– Együttműködés, kapcsolattartás a raktárvezetővel és az adminisztrációval

– A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

– 1-3 év raktári műszakvezetésben szerzett tapasztalat

Három műszakos munkarend vállalása!

– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent: Angol nyelvismeret

Szükséges kompetenciák:

– Precizitás, pontosság, saját munkára való igényesség

– Logikus gondolkodás, jó problémafelismerő és megoldó képesség

– Jó kommunikációs készség, terhelhetőség

– Stressztűrő képesség

Amit a Waberer’s kínál:

– Stabil munkahely

– Szakmai fejlődési lehetőség

– Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát a “jelentkezem állásra” gombra kattintva.