A TRANS-SPED Csoport

A debreceni székhelyű, magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Csoport komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről. Bővülő csapatunkba

MŰSZAKVEZETŐ

kollégákat keres NAGYTARCSAI telephelyére.

AMI RÁD VÁR:

– napi műszakbeosztás irányítása

– árukiadás és a visszáru fogadás koordinálása

– szedés, a szortírozás és a csomagolás precíz adminisztrációjának felügyelete

– rendelések priorizálása

– csoportvezetővel és a társterületekkel történő kapcsolattartás

– műszakban dolgozó kollégák motiválása, fejlesztése

AMIT MI KERESÜNK:

– középfokú iskolai végzettség

– legalább 2 év műszakvezetői tapasztalat logisztika területen

– kiemelkedő szervezőkészség, probléma megoldási képesség

AMI ELŐNYT JELENTHET:

– számítástechnikai ismeretekben való jártasság.

AMI NÁLUNK VÁR TÉGED:

– stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszútávú munkalehetőség

– cafeteria, választható elemekkel

– modern munkakörülmények, új raktári környezet

MUNKAREND: váltott műszak

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nagytarcsa